Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 853 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zostaw po sobie ślad.....będzie mi miło. “Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Zdjęcia w galeriach.


Plener fotograficzny - Mokre.

czwartek, 27 czerwca 2013 20:02

DSC06937.JPG

 

 

page.jpg

 

 

xyXyc.JPG

 

 

page.jpg

 

 

fdfadsdcsdxas.JPG

 

 

page.jpg

 

 

zzzZASXa.JPG

 

 

page.jpg

 

 

xszxzxz.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC06861.JPG

 

 

fvxvdcvds.JPG

 

 

vfsdcdsds.JPG

 

 
page.jpg

 

 

dscsas.JPG

 

 

page.jpg

 

 

2.JPG

 

 

page.jpg

 

 

zcdscfdgvfbvg.JPG

 

 

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 


Podziel się

komentarze (2) | dodaj komentarz

Dworzec w Katowicach w godzinach wieczornych.

środa, 26 czerwca 2013 21:22

_DSC1991.JPG

 

_DSC2033.JPG

 

 

Dalej nie jest to blogowanie po mojej myśli - w żaden sposób nie mogę pojedynczych fot doprowadzić do takiej szerokości jak składanki kodem HTLM , dawniej nie było z tym żadnych problemów jedynie zawsze tylko wtedy jak administracja coś grzebała w blogach. Zdjęcia albo znikały albo robiły się mniejsze ............dlatego jeszcze na blogu zostało sporo notek do poprawy tylko tak wspaniale zrobili nowy system że szukanie to tak jak szukać igły w stogu siana. Dawniej się wpisywało miesiąc i rok i notki z całego miesiąca były widoczne a po nowemu trzeba kolejno szukać w spisie - obłęd. Te mniejsze zdjęcia są wklejane przez blog bo kodem wychodzą o wiele mniejsze niż te tutaj wklejone - kiedy chce się zrobić odstęp w notce  czy przy zdjęciach to spacji trzeba za każdym razem szukać bo ucieka do góry a kursorem potem szukać tego miejsca gdzie znowu chce się coś wstawić. Czasu by tą notkę skończyć potrzebowałam trzy razy więcej niż kiedyś ,takie to mamy udogodnienia....ale jeszcze raz napiszę do serwisu blogowego i mam nadzieję że tym razem nie dostanę instrukcji wklejania zdjęć.

 

_DSC2020.JPG

 

_DSC2053.JPG

 

Pisanie pomiędzy zdjęciami tymi dużymi i tymi mniejszymi niezbyt dobrze wychodzi - nic a nic mi się to nie podoba ale wracajmy do notki bo mnie za chwilę szlak trafi przy tym wpisie. Wczoraj byłam w godzinach popołudniowych w Katowicach , powodem wyjazdu było drugie spotkanie z fotografią a gościem specjalnym tego spotkania była Joanna Nowicka , więc chciałam posłuchać co ma do powiedzenia  i zobaczyć fotografie w jej wykonaniu ale nie było ich zbyt dużo przedstawionych wiec troszkę byłam rozczarowana. Miejscem tego spotkania była Biała Małpa w Katowicach czyli pijalnia piwa gdzie można dostać różnego rodzaju piwo i poddać się jego degustacji........moje to najtańsze kosztowało 8.00 zł - nawet się nie pytałam o cenę innych bo może bym i na miejscu zawału dostała ale ceny ponoć są niektórych napoi piwnych bardzo wysokie. Spotkanie było bardzo krótkie bo już przed 21.00 godziną spacerowałam po peronie dworca i pojechałam o jeden pociąg szybciej do domu niż planowałam to wcześniej.

http://www.joannanowicka.com/info/

 

 

Pierwszy raz byłam na tym dworcu po remoncie i muszę przyznać że zrobił on na mnie duże wrażenie....wspominając to co było kiedyś to tak jak porównując dzień do nocy.Wszystko nowe , czyściutko , wszędzie przez cały pasaż można swobodnie przejść , masę różnych sklepików z ciastem, lodami z prasą i innymi rzeczami - po prosto to jest prawdziwy dworzec. A toaleta porównując do tej co była poprzednio to sam bajer - nawet muzyka gra przy siusianiu. Perony też odnowione na każdy wiodą nowe ruchome schody i błyszczą nowością z dala na takim dworcu jak teraz chce się czekać na pociąg nawet na ten co jest sporo opóźniony . Nawet widziałam ten piękny nowy pociąg  jak stał na peronie i zaraz odjechał dalej - jest w nim nawet internet. Do domu wróciłam wyczerpana potwornie ale pełna nowych wrażeń.

 

 

_DSC2080.JPG

 

_DSC2095.JPG

 

 

_DSC2104.JPG

 

_DSC2108.JPG

  

 

GARNEK.PL    YOUTUBE    FACEBOOK.M    SAMO ŻYCIE    SLAJDZIK

 


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

Pierwsza Wystawa Kółka Fotograficznego M42 w Łaziskach Górnych.

piątek, 21 czerwca 2013 2:03

 886591_548221088544814_79004172_o.jpg

 

 

_DSC1490.JPG

 

 

_DSC1506.JPG

 

 

page.jpg

 

SLAJD ZDJĘCIOWY Z PODKŁADEM MUZYCZNYM.

 

_DSC1632.JPG

 

 

_DSC1513.JPG

 

Nerwy mam zapięte na ostatni guzik  - męczarnia straszna by foty wstawić już z poprzednia notką miałam problemy ale z tą to przekroczyło wszelkie możliwości. W żaden sposób pojedyncze zdjęcia nie wchodzą kodem HTML w takiej samej wielkości jak składanki.......nawet wysłałam zgłoszenie do serwisu blogowego , oczywiście odpowiedź przyszła a była nią  instrukcja wklejania zdjęć na bloga. Nie mogę tego pojąć - składanki wchodzą a pojedyncze foty też wchodzą , tylko że jak wklei się drugie zdjęcie  to oby dwie foty robią się małych rozmiarów wchodzi kamera czyli nazwa aparatu, przysłona , czas i po wielkości zdjęcia - bądź mądrym i pisz wiersze nic a nic mi się nie podoba ten nowy system. Instrukcja przestudiowana 15 razy , zdjęcia blogowe mają wielkość 730  kodem HTML takiej nie ma tylko 640 a potem 800  - będzie w notce misz masz jedne wielkie drugie mniejsze ani tak ani siak. Oczywiście nawet adres URL kopiowałam tylko przycisk wstaw do wpisu niestety nie działa........jestem strasznie zniechęcona dlatego ostatnio większość czasu przebywam na Facebooku.

 

_DSC1597.JPG

 

 

 

page.jpg

 

 

_DSC1611.JPG

 

 

 

page.jpg

 

 

_DSC1545.JPG

 

 

_DSC1519.JPG

 

 

 

_DSC1523.JPG

 

 

_DSC1514.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC1501.JPG

 

Od jakiegoś już czasu w Łaziskach Górnych w Domu Kultury działa grupa fotograficzna M42 nieraz i ja przyjeżdżam na te spotkania chociaż ostatnio miałam dosyć dużą przerwę. Grupa ta ma na swoim koncie już pierwszą wystawę swoich prac a wystawa odbyła się 5 kwietnia tego roku. Było sporo zainteresowania tą wystawą i podczas jej trwania przewinęło się  sporo osób- jedni przychodzili - drudzy odchodzili , było sporo osób miejscowych. Wystawa jakiś czas wisiała w sali teraz wędruje po innych domach kultury.

 

 _DSC1516.JPG

 

 

_DSC1518.JPG

 

 

_DSC1525.JPG

 

 

page.jpg

 

 

 _DSC1538.JPG

 

 

_DSC1494.JPG

 

 

 _DSC1561.JPG

 

 

_DSC1493.JPG

 

 

_DSC1575.JPG

 

 

GARNEK.PL    YOUTUBE    FACEBOOK.M    SAMO ŻYCIE    SLAJDZIK

 


Podziel się

komentarze (3) | dodaj komentarz

Pierwszy Plener Fotograficzny w Tyskim Browarium.

poniedziałek, 17 czerwca 2013 0:34

_DSC2756.JPG

 

 

_DSC2648.JPG

 

 

_DSC2783.JPG

 

 

_DSC2638.JPG

 

http://maria.bloog.pl/id,334734584,title,Tyska-fontanna-czyli-wodny-dmuchawiecna-Placu-Krzysztofa-Kamila-Baczynskiego,index.html#form

 

http://maria-anna-maria.blogspot.com/2013/05/samochod-ktory-stoi-na-terenie-tyskiego.html#comment-form

 

_DSC2591.JPG

 

 page.jpg

 

 

_DSC2619.JPG

 

http://www.etychy.org/muzeum-piwowarstwa/

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Browar_Obywatelski_w_Tychach

 

 _DSC2624.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2650.JPG

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Browar_Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99cy_w_Tychach

 

 

_DSC2668.JPG

 

https://www.google.pl/search?q=tychy+browar&client=firefox-a&hs=LMB&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=9sS-UeLvN4vFswaR-oFI&ved=0CEEQsAQ&biw=1600&bih=728

 

_DSC2645.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2677.JPG

 

 

 

To było fajne spotkanie ludzi których pasjonuje fotografia - pierwszy plener w browarze tyskim jak się nie zapisać jak nigdy tam nie byłam a nadarza się okazja. Namówiłam rowerową towarzyszkę na ten wypad , ona też tam by była pierwszy raz tylko gdy były zapisy do terminu spotkania było jeszcze sporo czasu - tak sobie myślę oby nic nie wypadło niespodziewanie no i wszystko się udało pojechaliśmy.Pogoda z samego rana w ten dzień zrobiła nam niespodziankę - padał deszcz ale nie było to dla mnie przeszkodą , parasol w rękę i na dworzec kolejowy marsz by zdążyć na pociąg do Mikołowa bo z takiej dziury jak nasza nigdzie się prawie nie można dostać. Po 7.20 już czatowałam na przystanku autobusowym kiedy przyjedzie moja koleżanka. ............kiedy zadzwoniłam odpowiedziała że jedzie tylko nie dodała że autobus z Orzesza nie jechał rano o tej godzinie i musiała uruchomić samochód i nim przyjechać do Mikołowa.

 

_DSC2692.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2701.JPG

 

 

Do Tych dojechaliśmy za 20 minut autobusem wysiadając na Hotelowcu a potem już pieszo bo czasu było sporo. Deszcz powoli przestał padać i można było schować parasolki - po drodze pierwszym przystankiem gdzie się na dłużej zatrzymaliśmy była fontanna o tak wczesnej porze rano była czynna - to było zaskoczenie - fociliśmy ją prawie z każdej strony ale trzeba było iść dalej. Potem na ryneczku przy kościele moja towarzyszka zgłodniała i tak wczesnym rankiem fundnęła sobie pierogi już nawet nie wiem z czym były bo ja nie zamawiałam. Spojrzenie tylko było na kościół i znowu dalej............tak dotarliśmy do tyskiego browaru.

Slajdzik zdjęciowy z podkładem muzycznym......

 

_DSC2757.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2760.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2762.JPG

 

Na miejscu były już dwie osoby ......powoli zaczęto się schodzić my w międzyczasie oglądaliśmy stary samochód , który jest wizytówką przed browarem i przykuwa wzrok z daleka bo malowany na jasne kolory i świetnie wygląda jako reklamówka browaru. Podzielono nas na dwie grupy i powoli zaczęliśmy zwiedzanie z panem przewodnikiem , który bardzo dużo mówił a to przecież był plener fotograficzny - troszkę historii warto znać ale to można przecież przeczytać na necie.Na produkcję też nas nie zaprowadzono w sumie trwało to niecałe dwie godziny bo już czekała następna grupa po oprowadzenia ................Siedząc przy piwku i dyskutując kilka osób nie dało za wygraną i wymusiło na przewodniku jeszcze wejście na krótki czas do sali gdzie byliśmy jako pierwsi bo wejście trwało tak krótko , że prawie nikt zdjęć nie mógł sobie zrobić - było tam szkło, butelki , kufle , tron..........i wiele , wiele ciekawych eksponatów.

 

_DSC2827.JPG

 

 

_DSC2848.JPG

 

 

_DSC2905.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC2906.JPG

 

 

Na pamiątkę tego spotkania każdy uczestnik dostał darmowe piwko i kufelek .............posiedzieliśmy jeszcze w podziemnej kawiarence jakąś chwilkę , zapoznaliśmy kilku ciekawych ludzi i czas było ruszać w drogę powrotną na autobus a zapomniałabym jeszcze były pyszne lody w lodziarni przy fontannie i tak spędziliśmy miło niedzielę. Z samego Mikołowa już miałam dowóz aż pod sam dom bo przecież koleżanka przyjechała samochodem i chcąc nie chcąc musiała mnie podwieźć do domu.

 

 

_DSC2887.JPG

 

 

_DSC2901.JPG

 

 

_DSC2861.JPG

 

 

 

GARNEK.PL    YOUTUBE    FACEBOOK.M    SAMO ŻYCIE    SLAJDZIK

 


Podziel się

komentarze (10) | dodaj komentarz

Cmentarz Żydowski w Katowicach - wrzesień 2012 .

środa, 12 czerwca 2013 15:26

 _DSC3250.JPG

 

 

_DSC3254.JPG

 

 _DSC3221.JPG

 

 

O CMENTARZU 

CMENTARZ ŻYDOWSKI - WIKIPEDIA

OBRAZY DLA CMENTARZA ŻYDOWSKIEGO W KATOWICACH

 

 _DSC3206.JPG

 

 

_DSC3267.JPG

 

 

_DSC3270.JPG

 

 

To był wrzesień jak się nie mylę gdzieś na Facebooku przeczytałam wiadomość o plenerze na starym cmentarzu w Katowicach......nikt ze znajomych nie miał ochoty jechać więc wybrałam się sama pociągiem w samo południe z mojej miejscowości. Jak dziś pamiętam w przedziałach pociągu były czerwone wysokie i sztywne siedzenia -w Katowicach miałam się spotkać przed wejściem na cmentarz z dziewczynami z Sosnowca. Miałam do wyznaczonej godziny jeszcze troszkę czasu i w sumie byłam pierwsza pod bramą tego cmentarza. Obeszłam go z boku bo chociaż brama była uchylona bałam się sama tam wejść a raczej myśl że ktoś bramę zamknie i potem nie wyjdę była silniejsza i poczekałam na innych.

 

 _DSC3300.JPG

 

 

_DSC3311.JPG

 

 

_DSC3305.JPG

 

 

_DSC3361.JPG

 

 

_DSC3331.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3380.JPG

 

 

Powoli przyszło kilka osób i dziewczyny też się zjawiły więc już wspólnie weszliśmy na teren cmentarza ..............za jakiś czas przyszła pani oznajmiając nam że plener został odwołany - było wielkie rozczarowanie. Ale jak już tam byłam to trzeba było to wykorzystać , tylko jeden był problem pogoda - słonko się schowało a w tej gęstwinie bluszczu było momentami strasznie ciemno. Zdjęcia wyszły niezbyt dobre , miałam opublikować tylko kilka ale dotarła do mnie informacja , że to co jest piękne na tym cmentarzu ma być usunięte - chodzi o bluszcz który owija drzewa i pomniki , więc poszły tak jak leciały w albumie zdjęciowym.

 

 

 _DSC3477.JPG

 

 

_DSC3578.JPG

 

 

_DSC3528.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3616.JPG

 

 

 Ponad dwie godziny buszowaliśmy po tym cmentarzu zaglądając do rożnych zakamarków i przyglądając się pomnikom z czarnego marmuru i kamienia. Niektóre były naprawdę  piękne , do opisu zapraszam do linku jest tam troszkę informacji o tym cmentarzu. Potem jeszcze pochodziłam z dziewczynami po Katowicach w Białej Małpie byliśmy na piwie i wróciłam do domu przed 22.00 godziną , pół dnia za domem ale było warto. Kto wie - może ten bluszcz jeszcze nie został usunięty bo warto by było jeszcze raz tam pojechać ....no i czy ktoś wie czy można tam tak sobie wejść bez niczego prosto z ulicy.

 

 

 _DSC3595.JPG

 

 

page.jpg

 

 _DSC3580.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3551.JPG

 

 

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 

 


Podziel się

komentarze (4) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 22 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  3 597 037  

Czas ucieka dzień po dniu

« czerwiec »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Zobacz co tu jest

O moim bloogu

Wszystko w jednym miejscu - nie oczom dla krytyki lecz sercu dla wspomnień.

O mnie

Starsza .......
Maria Wacławek
mariaokmar@wp.pl
Skype: MariaOkmar
gg: 6673264
    Orzesze
Mój foto blog o mojej miejscowości oraz okolicy i nie tylko o niej. Uwielbiam poznawać nowe miejsca na Ziemi, nowych ludzi, zwierzęta,rośliny i kocham kwiaty - potrafię cieszyć się każda chwilą swojego życia. To blog o moich wycieczkach , wyjazdach , spotkaniach o codziennym niezbyt ciekawym życiu a zdjęcia po prostu z życia wzięte i są mojego autorstwa . Bliższy jest Świat memu światu przy pomocy migawki aparatu. Pół wieku minęło i jeszcze troszkę, kocham moich wnuków - no i małą wnusie. Artystka Ciebie kocham też chociaż jesteś tak daleko od domu.

***************************************** ************************** Blog DKF Orzesze ************************************** ************************************** PustaMiska - akcja charytatywna ***************************************** free counters
Free counters
Facebook
Darmowe liczniki

Ulubione strony

Albumy blogowe .

BLOGI ROKU

Blogi które odwiedzam

Fotografia

Muzyka

Przepisy - kuchnia

Turystyka

Ulubione strony

Zaglądam czasami

Zamki...

***************************************** Radio ***************************************** TYLKO NAJLEPSZE BLOGI *****************************************
***************************************** ***************************************** Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne,co się własną upajają wonią: Przed żywszym blaskiem jeszcze w cień się chronią i wierzą jeszcze w swe trwanie niezmienne.Po nich,ach!inne stubarwne, płomienie,znów zakwitają i za słońcem gonią:Wiedzą, że zwiędną, więc czasu nie trwonią i gaszą tylko pragnienia codzienne. ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wołaj aż ktoś usłyszy ...Wołaj na przekór ciszy...Wołaj w świat skuty mrokiem, aż się otworzą źrenice okien...Wołaj, zaufaj sobie ...Wołaj, aż ktoś odpowie...Wołaj do śpiących ludzi, aż między nimi człowieka zbudzisz... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Ile razem dróg przebytych ile ścieżek przedeptanych ile deszczów, ile śniegów wiszących nad latarniami.Ile listków, ile rozstań ciężkich godzin w miastach wielu i znów upór, żeby powstać i znów iść i dojść do celu.Ile w trudzie nieustannym wspólnych zmartwień , wspólnych dążeń ile chlebów rozkrajanych pocałunków ? schodków ? książek ? oczy twe jak piękne świece a w sercu źródło promienia więc ja chciałbym twoje serce ocalić od zapomnienia .U twych ramion płaszcz powisa krzykliwy, z leśnego ptactwa długi przez cały korytarz przez podwórze , aż gdzie gwiazda Wenus a tyś lot i górność chmur blask wody i kamienia chciałbym oczu twoich chmurność ocalić od zapomnienia . ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Miej nadzieję ona pomaga W niej jest siła i odwaga W niej jest szczęście czar radości Jeśli chcesz u Ciebie zagości Z nią łatwiej żyć Myśl pełną wspomnień szybciej zmyć Bo ona wypełnia drogę marzeń Ludzkich pragnień i wszystkich zdarzeń I jak chcesz zostanie już z Tobą Będzie Twych myśli drugą połową ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Przepis na miłość jest bardzo prosty: dwie łyżki dobroci, szczypta zrozumienia, trzy garście słodyczy. Można dodać jeszcze: kilka promieni słońca, parę łez szczęścia, spokój domowy i śmiech dzieci.. Zmieszać to wszystko, w jedną wielką bryłę, która pomoże nam przetrwać wszystkie życiowe burze... ***************************************** ***************************************** Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów, które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic. ***************************************** ***************************************** Czas ucieka niczym przelewająca się przez ręce woda. Tyle chcemy zrobić, a czasu tak mało. Dlatego kochamy, nienawidzimy, Kłócimy się, godzimy Bo wiemy, że ten dzisiejszy dzień Może być tym ostatnim. Ciągle powtarzamy sobie słowa: "Carpe diem" - żyj chwilą, chwytaj dzień. Więc staramy się go łapać, Ale nie zawsze nam to wychodzi. Po kilku nieudanych próbach Rezygnujemy z dalszych. Boimy się kolejnego zawodu, Nie chcemy cierpieć, płakać. Jednak, mimo wszystko, ryzykujemy jeszcze raz... I udaje się! Złapaliśmy kolejny dzień. Dzięki temu jesteśmy szczęśliwi i wiemy, że nasze życie dzięki temu jest Jaśniejsze, piękniejsze, po prostu nasze! ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wiersze.bej.pl *****************************************

www.garnek.pl/starsza

***************************************** ***************************************** Wycinanka ze snów Ze złotej bibułki mój świat , codziennie jak dziecko wycinam Obłoki rozwiane na wiatr, dym z komina i płotek i sad Ten świat spod dziecinnych nożyczek owiany przez zapach i blask Pełen róż ,których już nie policzę , szczęśliwy świat i czas Co dzień ,co noc gdy smutek oczy ćmi Ze strzępków barwnych wycinam własne sny Ze złotej bibułki mój świat, nieważny, niezbędny jak kwiat Świat bez trosk dobry los, małe szczęście ta wycinanka snów Co dzień ,co noc... ....ta wycinanka snów. /S.Przybylska/ ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Dodaj do Kciuk.pl ***************************************** www.michalkiewicz.pl - strona autorska Stanisława Michalkiewicza ***************************************** Polecam 990px.pl *****************************************

Szukaj a może znajdziesz

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Statystyki

Odwiedziny: 3597037
Wpisy
  • liczba: 1552
  • komentarze: 8129
Galerie
  • liczba zdjęć: 256
  • komentarze: 113
Punkty konkursowe: 2799
Bloog istnieje od: 4254 dni

Miło mi będzie jak tu znowu wrócisz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Horoskop

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl

Lubisz , daj plusa