Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 046 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zostaw po sobie ślad.....będzie mi miło. “Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Zdjęcia w galeriach.


Madzia - rower i szpilki.

czwartek, 30 czerwca 2011 14:39

 

 

 

Smutno jest bez mojej księżniczki .............jutro minie tydzień jak wyjechała a w domu taki spokój że słychać nawet przelatującą muchę w oddali - do końca lipca daleko. Gdyby nie był to taki szmat drogi na pewno bym pojechała w odwiedziny a tak niestety trzeba poczekać.  Dzisiaj naszły mnie wspomnienia przy tej paskudnej pogodzie bo cały dzień na przemian raz pada raz nie i tak ciągle na zmianę. Natomiast na drodze z Zakopanego do Orzesza nie spadła dzisiaj kropla deszczu do godziny siedemnastej a wiem to bo do synowej przyjechali po kota z tej miejscowości. Z powodu pogody odłożyłam wizytę w przechodni - chciałam uzgodnić termin następnej wizyty ale jeden dzień czy dwa w tą czy w tą stronę chyba wielkiej różnicy nie zrobi.

 

 

 

 

 

Dwie godziny był spokój .....nie padało i znowu leje jak z cebra - wiem deszcz jest potrzebny ale słoneczko by się też przydało , ostatnio gadałam siwemu , że pogodę zabrał ze sobą bo tak prawdę mówiąc od samego jego wyjazdu jest ona w kratkę a tam w Grecji słonka nie brakuje ale za to są strajki..............u nas w sumie też strajkują. Czas szybko przeleciał już za parę dni znowu wrócę do normalnego trybu życia bo przez te prawie trzy tygodnie obijałam się niemożliwie a obiecałam sobie tyle spraw załatwić i tyle rzeczy zrobić..............i co .......nic z planów nie wyszło.  Za to poprzeglądałam sobie albumy zdjęciowe i powspominałam jak to dawniej było.

 

 

Przez przypadek wpadło mi do ręki zdjęcie , którego nie widziałam grubo ponad dwadzieścia lat - wiążą się z nim miłe i zarówno nie miłe wspomnienia -  tej osoby nie widziałam tak samo kupę czasu - po prostu nasz kontakt urwał się kiedy chłopak był jeszcze kawalerem - po paru latach  już nie byłam potrzebna przynajmniej tak to ja odbieram. Pewna starsza pani , która już dawno nie żyje dała mi w tamtych czasach pewną radę .................nieraz siedząc na ławce dyskutowaliśmy na różne tematy ( byłam wtedy w dosyć poważnym stanie był to chyba 7 miesiąc ciąży )aż tu nagle mówi do mnie - moja droga  nie rób tego - czego mam nie robić - słyszałam od znajomej że dziecko do chrztu podajesz i to już wieku szkolnym - zgadza się odpowiedziałam ma iść do komunii a ochrzczony jeszcze nie jest - nieszczęście na siebie sprowadzisz - znać cię nie będzie potem ani on ani jego rodzina bo w ciąży dziecka się nie podaje do  chrztu. Czy jest taki przesąd ........?Pomyślałam sobie wtedy : wariatką jesteś chyba - nikomu o tej naszej rozmowie  nie mówiłam nawet siwy o tym do dzisiaj nie wie - nikt nie wiedział do dzisiaj - słowa się sprawdziły po kilku latach ..........do dzisiaj nie mam żadnego kontaktu z moim chrześniakiem - trochę przykra to sprawa ale takie jest życie widocznie chrzestna mu nie jest potrzebna ani jemu ani jego rodzinie a kiedyś myślałam , że znalazłam przyjaciółkę..........................ale dosyć wspomnień. Teraz kiedy bloga otworzę mogę popatrzeć na moją małą artystkę......? Młodość ma swoje prawa.....?

 

                    

 

                                

 

 

 

GARNEK . PL                 YOU TUBE

 


Podziel się

komentarze (5) | dodaj komentarz

Jaskinia Mladecka - Republika Czeska.

środa, 29 czerwca 2011 14:13

 DSC01502.JPG

 

 

 DSC01513.JPG

 

 

DSC01508.JPG

 

 

DSC01523.JPG

 

 

Niestety pogoda nam nie sprzyjała.............po wyjściu z autokaru padał deszcz a tu trzeba było przejść ponad 500 metrów w górę gdzie na samym końcu stał budynek aby do niego wejść trzeba było jeszcze pokonać sporo schodów. Każdy chciał się schować by się na niego z nieba nie lało .......ale przed wyjsciem trzeba było jeszcze wykupić bilet - każdy z nas robił to sam no i płatny znaczek na fotografowanie by potem w środku w podziemiach skalnych nie było kłopotu. To już trzecia jaskinia jaką zwiedziłam ............... ale za tydzień będzie jeszcze jedna bo znowu czeka mnie wycieczka . Przed nami weszła inna grupa i trzeba było poczekać na przewodnika .........pan przewodnik był przystojniakiem -  nawet jednej pani się szalenie podobał wspomina go nieraz często do dzisiaj.

 

 

 DSC01528.JPG

 

 

DSC01541.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC01563.JPG

 

 

DSC01561.JPG

 

Poprzednie jaskinie , które zwiedzałam były o wiele lepiej oświetlone - tutaj momentami człowiek idąc nic nie widział - więcej świateł  były tylko w tych miejscach co przewodnik miał coś do powiedzenia. W necie jest bardzo mało informacji na temat tej jaskini a ja chcąc coś widzieć zbytnio przewodnika nie słuchałam bo jak zwykle wlokłam się prawie na samym końcu wycieczki........................to już weszło w nawyk. Całe przejście skalnymi korytarzami trwało chyba jedną godzinę - było co oglądać.

Cytat z notki z Moku Orzesze : Jaskinia znajduje się w pobliżu miejscowości Mladeč w powiecie ołomunieckim. Znana jest od bardzo dawna. W jaskini tej odkryto między innymi szkielety zwierząt i ludzkie oraz ślady działalności człowieka sprzed 31000 lat. Do najpiękniejszych części jaskiń należą Świątynia Przyrody i Dziewicza Jaskinia, które bogato są ozdobione naciekami i rdzawymi ścianami. Długość tego systemu jaskiń wynosi 1080 metrów, trasa turystyczna ma 380 metrów.

Zdjęcia znalezione na necie...

 

 

DSC01613.JPG

 

 

 DSC01633.JPG

 

 

DSC01655.JPG

 

Po wyjściu z podziemi nadal padał deszcz .............prawie cała ekipa wycieczkowa zatrzymała się w lokalu zaraz po lewej stronie schodząc z góry. Jedni zamawiali obiad bo trzeba było coś przekąsić inni pili kawę lub piwo. Gospodarz miał pełne ręce roboty bo niespodziewanie prawie cały autobus zagościł w jego progach.Ja zaserwowałam sobie tylko piwko...........

 

 

 DSC01657.JPG

 

 page.jpg

 

 

DSC01656.JPG

 

 

Cytat :  Mladeckie jaskinie leżą niedaleko od objętej ochroną krainy Litowwelskiej pomorawi. Złożony labirynt szczelinowych korytarzy i pomieszczeń ukształtował się na wapiennym wzgórzu Trzesin. Podziemne pomieszczenia są miejscami bogato ozdobione naciekami i rdzawymi ścianami. Do najpiękniejszych należy tzw.Świątynia przyrody i Dziewicza jaskinia . jaskinie te były znane już od pradawna i są szczególnie znaczącym miejscem od strony paleontologicznej i archeologicznej. Obok kości dziś już wymarłych pleistocennych kręgowców było tutaj znalezienie wiele szkieletów ludzkich starszej epoki kamiennej z licznymi dowodami ich działalności są to kamienne narzędzia i ognisko.

 

 

 DSC01660.JPG

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

Julia........

niedziela, 26 czerwca 2011 12:59

 

 

Był to świąteczny czwartek , kiedy zaraz po południu zadzwonił telefon i usłyszałam Maryś załącz Skype - pogadamy............. byś wpadła do mnie - nie masz co robić - nudzi ci się - zabieraj tyłek i przychodź do mnie na kawę ja nie mogę bo u mnie Julka - sama rozumiesz. Uzgodniliśmy , że spotkamy się pomiędzy 15.00 - 15.15 na orzeskim rynku przy tej słynnej fontannie , która znowu w tym roku nie tryska wodą , odpowiedzialni za nią chyba szukają na wszelki sposób oszczędności w budżecie miasta. Mnie czas przejścia idąc powoli wychodzi gdzieś godzinkę pieszo wiec wyszłam dziesięć minut przed czternastą ubierając na nogi bardzo wygodne obuwie z małym obcasikiem. Po drodze jak zwykle kilka zdjęć zrobiłam i doturlałam się na rynek jak na wierzy kościoła     było dziesięć minut przed piętnastą- więc była to równa godzina przejścia - znalazłam sobie ławeczkę w cieniu i cierpliwie czekałam na przyjście koleżanki.


 

 

Wielkiego pola obserwacji siedząc nie miałam bo po lewej stronie Dom Towarowy po prawej parking i kawałek widocznej ulicy z rondem a patrząc przed siebie była fontanna a za nią ściana budynku sklepowego. Przez miasto przejechało o tej godzinie sporo motorów bo w Chudowie w ten dzień był zjazd motorów - Harley Davidson - nawet zauważyłam piękną białą długą limuzynę . Przed planem miasta stały dwie osoby  , które podjechały na motorze na parking i szukali chyba drogi - dochodziły tylko odgłosy i widoczne było wymachiwanie rękami - w końcu pan podszedł do mnie i pyta się o drogę na Kamień. Wyjaśniłam ,że to droga w stronę Rybnika ................a ile to tak z tond kilometrów pyta. Odpowiadam mu po namyśle , że chyba około 15 km do samego ośrodka - jego towarzyszka znowu rękami macha i mówi ,że ona nigdzie tak daleko nie pojedzie - kłócili się z pięć minut wygadując sobie wzajemnie rożne rzeczy i chyba zrezygnowali bo widziałam jak odjechali w przeciwnym kierunku. Grupka młodzieży zrobiła sobie też spotkanie przy fontannie ale oni pojechali na motorach za jakiś czas chyba jak dobrze dosłyszałam w kierunku  Chudowa ..............kilka osób przeszło tylko na zakupy do Żabki bo to był jedyny otwarty w ten dzień sklep w Orzeszu. Dziwne miałam zajście przy tej fontannie z pewną panienką i psem  ale o tym pisać nie będę bo by pół Orzesza wiedziało o kogo chodzi ........... myślenie niektórych osób jest wręcz zaskakujące....?

 

 

Kiedy spojrzałam na zegar kościelny było 20 minut po piętnastej a mojej koleżanki nawet nie było widać w zasięgu wzroku .........telefoniada .......a tu się okazuje że ona jeszcze z domu się odzywa ............już idę czekaj no bo ..... no bo .........? Wiecie o której dotarła ...........czekałam na nią tyle samo co trwała moja droga do Orzesza. Kilka zdjęć w centrum i postanowiliśmy iść do pobliskiego parku niedaleko kościoła - czy kilka ławek pośród drzew można nazwać parkiem , chyba nie - ale to jedyne miejsce w Orzeszu gdzie w spokoju można posiedzieć i porozmawiać. Postanowiliśmy zrobić Julii małą sesję fotograficzną - moim zdaniem sesja ta dobrze wyszła bo dziewczyna jest fotogeniczna - Julia ma dopiero siedem lat , uwielbia taniec i uczy się gry na skrzypcach. 


          

 

         

 

Z parku przeszliśmy obok Urzędu Miasta  potem w stronę Tesko by przez lasek dotrzeć do pobliskich bloków gdzie mieszka Grażynka. Kawa u niej potem piwko ...............przyjechali rodzice Julii - dyskusja , przeglądanie zdjęć z urlopu znad morza i czas powoli zleciał a gdy już było grubo po dwudziestej musiałam ruszać w drogę powrotną do domu. Niefortunnie postawiłam nogę gdy schodziłam na dół ze schodów .........noga nie bolała ale jakoś tak luźno się czułam ................dopiero na podwórku okazało się że but się rozleciał z prawej nogi  i miałam kłopot z chodzeniem ale powoli dotarłam do domu bo nogę przytrzymywał pasek powyżej pięty - trwało to o wiele dłużej niż w tamtym kierunku...................mnie zawsze musi się coś przydarzyć.

28.06.2011, rozmowa po obfitej porcji naleśników ....

J - Julia, lat 7,5 M - Mama
J: - a jak bede duża to będę mogła sobie kupować co będę chciała?
M: - tak, jak sobie zarobisz pieniążki
J: - ale ja nie będę pracować
M: - to nie będziesz miała pieniędzy i nic sobie nie kupisz
J: - ty mi dasz pieniądze
M: - nie, ja ci nie dam, jak będziesz duża musisz sobie sama zapracować
J: - a ja nie będę pracować bo ja nie lubie pracować
M: - no to nie będziesz miała pieniędzy
J: - to ja znajdę sobie chłopaka, który będzie pracował. :)


 

GARNEK . PL               YOU TUBE

 


Podziel się

komentarze (10) | dodaj komentarz

Boże Ciało w Jaśkowicach...........

sobota, 25 czerwca 2011 10:19

 

WIDEO - Procesja przed kościołem w Jaśkowicach.

 

 

W noc poprzedzającą to święto strasznie u nas lało więc nie było wiadomo jaką pogodę przyniesie nam czwartek w razie draki zabrałam ze sobą składany parasol ale nie był potrzebny bo pogoda niespodzianki nie zrobiła. Było w miarę ciepło od czasu do czasu niebo się troszkę zachmurzyło - ale nie spadła kropla deszczu - w połowie procesji już było słonecznie......................w zeszłym roku było o wiele ładniej. Patrząc na tych najmłodszych a było ich tylko kilka osób przypomniałam sobie jak to dawniej ja mieszkając jeszcze w Rybniku zbierałam po działkach u znajomych lub po okolicznych łąkach kwiaty by artystka miała do koszyczka co włożyć i by starczyło na całą procesję do sypania  , bo chodziłam z dziećmi na procesje Bożego Ciała każdego roku od najmłodszych lat. Patrząc dzisiaj na tych najmniejszych dzieci to frekwencja jest znikoma i coraz to mniej dzieci tych przed komunią św. uczestniczy w tej uroczystości.


 

Z internetu do poczytania......

Ja by uczestniczyć w tej uroczystości wstałam już  bardzo wcześnie bo zaraz po 6.00 rano bałam się by nie zaspać będąc samą w całym domu a i tak się spóźniłam na mszę do kościoła. Na Garnku wyemituję jeszcze raz wszystkie zdjęcia z procesji Bożego Ciała w oryginale - bo w slajdach są zmniejszone .............dzisiaj mija dwa tygodnie od wyjazdy siwego mówił mi dzisiaj że z powodu strajków nie pojechali na plażę bo autobusy nie kursowały  - wnusia pojechała na wieś ........wróci dopiero pod koniec lipca - młodzi na imprezie ...........pojechali na roczek ..........a ja jak zwykle sama w domu , bo na pole nie ma co wychodzić bo strasznie wieje wiatr i zimno. Koleżanka mnie w bambuko zrobiła bo nie przyjechała na odwiedziny więc pozostała mi tylko dzisiaj telewizja , może coś ciekawego w niej na tylu programach znajdę.

 

 

 

 

 

 

WIDEO - modlitwa przy trzecim ołtarzu.

 

 

 

 

 

 

 

WIDEO - Zakończenie mszy Bożego Ciała .

 

GARNEK . PL                YOU TUBE


Podziel się

komentarze (6) | dodaj komentarz

XV DNI ORZESZA - 12.06.2011 - występował zespół THE POSTMAN z Polkowic.

piątek, 24 czerwca 2011 9:24

 DSC02163.JPG

 

 

DSC02165.JPG

 

 

 

 Beatlesi z Polkowic...

 Oficjalna strona zespołu...

 

 

 DSC02169.JPG

 

 

page.jpg

 

Na tegorocznych XV Dniach Orzesza na scenie występował zespół THE POSTMAN - to polscy Beatlesi z Polkowic , którzy na festiwalu w Rivelpoolu w marcu 2010 roku wychwalani byli przez samego Ringo Starra - na tym festiwalu zdobyli nagrodę za najlepszy kontakt i show na scenie - czyli nagrode publiczności. Zespół The Postman ( nie mylić z innym zespołem o tej samej nazwie )powstał już w 1997 roku a to znaczy , że zabawiaja już publiczność od czternastu lat. Założyciele i liderem tego zespołu jest Gracjan Machnicki , wielbiciel oraz wielki zarazem fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu. Pozostała ekipa zespołu to : Sławek Turliński - Remik Chudaś - Przemek Galus - miałam okazję z nimi zamienić tylko parę słów gdy robiliśmy sobie wspólne zdjęcie z chłopakami ale przyznam się ,że kto jest kim to naprawdę nie wiem......muszę zajrzeć na stronę i prześledzić imiona . Zespół wzoruje się na legendarnej grupie z lat 60 - tych The Beatles - których nagrań nieraz ja do dziś słucham. Cała czwórka prawie identycznie wyglada jak sławni The beatles.

 

 

 DSC02170.JPG

 

 

DSC02171.JPG

 

 

Cytat z internetu : The Postman to zespół grający  nie tylko utwory polskiego bigbitu niemniej jednak przede wszystkim hity The Beatles. Chłopaki są wielkimi fanami i sympatykami Johna Lennona, Ringo Starr, Paula Mccartney, Georga Harrisona. Charakter zespołu to głównie stroje szyte na miarę- garnitury w dwóch wersjach, czarny i szary, buty przywiezione z Liverpoolu, też oryginalne fryzury przypominające The Beatles. Chłopaki zagrali już ponad tysiąc koncertów nie tylko w Polsce ale także za granicą- Niemcy, Czechy i Szwecja. Zdobyli pierwsze miejsce na ogólnokrajowym przeglądzie utworów The Beatles w Dzierżoniowie. Wystąpili wielokrotnie w polskiej telewizji, w programach takich jak: Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie, Dzień Wyśmienity TVN, Mam Talent, Droga do Gwiazd, Ananasy z naszej klasy, wystąpili także w trasie koncertowej Lata z Radiem, gdzie mieli okazję zagrać z polskimi gwiazdami muzyki. Zespół  spotkał się z wielkim uznaniem publiczności w słynnym Estrel Hotel w Berlinie na festiwalu utworów The Beatles.

 

 DSC02167.JPG

 

 

 

 

 

 

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 


Podziel się

komentarze (1) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 22 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  3 597 224  

Czas ucieka dzień po dniu

« czerwiec »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Zobacz co tu jest

O moim bloogu

Wszystko w jednym miejscu - nie oczom dla krytyki lecz sercu dla wspomnień.

O mnie

Starsza .......
Maria Wacławek
mariaokmar@wp.pl
Skype: MariaOkmar
gg: 6673264
    Orzesze
Mój foto blog o mojej miejscowości oraz okolicy i nie tylko o niej. Uwielbiam poznawać nowe miejsca na Ziemi, nowych ludzi, zwierzęta,rośliny i kocham kwiaty - potrafię cieszyć się każda chwilą swojego życia. To blog o moich wycieczkach , wyjazdach , spotkaniach o codziennym niezbyt ciekawym życiu a zdjęcia po prostu z życia wzięte i są mojego autorstwa . Bliższy jest Świat memu światu przy pomocy migawki aparatu. Pół wieku minęło i jeszcze troszkę, kocham moich wnuków - no i małą wnusie. Artystka Ciebie kocham też chociaż jesteś tak daleko od domu.

***************************************** ************************** Blog DKF Orzesze ************************************** ************************************** PustaMiska - akcja charytatywna ***************************************** free counters
Free counters
Facebook
Darmowe liczniki

Ulubione strony

Albumy blogowe .

BLOGI ROKU

Blogi które odwiedzam

Fotografia

Muzyka

Przepisy - kuchnia

Turystyka

Ulubione strony

Zaglądam czasami

Zamki...

***************************************** Radio ***************************************** TYLKO NAJLEPSZE BLOGI *****************************************
***************************************** ***************************************** Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne,co się własną upajają wonią: Przed żywszym blaskiem jeszcze w cień się chronią i wierzą jeszcze w swe trwanie niezmienne.Po nich,ach!inne stubarwne, płomienie,znów zakwitają i za słońcem gonią:Wiedzą, że zwiędną, więc czasu nie trwonią i gaszą tylko pragnienia codzienne. ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wołaj aż ktoś usłyszy ...Wołaj na przekór ciszy...Wołaj w świat skuty mrokiem, aż się otworzą źrenice okien...Wołaj, zaufaj sobie ...Wołaj, aż ktoś odpowie...Wołaj do śpiących ludzi, aż między nimi człowieka zbudzisz... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Ile razem dróg przebytych ile ścieżek przedeptanych ile deszczów, ile śniegów wiszących nad latarniami.Ile listków, ile rozstań ciężkich godzin w miastach wielu i znów upór, żeby powstać i znów iść i dojść do celu.Ile w trudzie nieustannym wspólnych zmartwień , wspólnych dążeń ile chlebów rozkrajanych pocałunków ? schodków ? książek ? oczy twe jak piękne świece a w sercu źródło promienia więc ja chciałbym twoje serce ocalić od zapomnienia .U twych ramion płaszcz powisa krzykliwy, z leśnego ptactwa długi przez cały korytarz przez podwórze , aż gdzie gwiazda Wenus a tyś lot i górność chmur blask wody i kamienia chciałbym oczu twoich chmurność ocalić od zapomnienia . ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Miej nadzieję ona pomaga W niej jest siła i odwaga W niej jest szczęście czar radości Jeśli chcesz u Ciebie zagości Z nią łatwiej żyć Myśl pełną wspomnień szybciej zmyć Bo ona wypełnia drogę marzeń Ludzkich pragnień i wszystkich zdarzeń I jak chcesz zostanie już z Tobą Będzie Twych myśli drugą połową ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Przepis na miłość jest bardzo prosty: dwie łyżki dobroci, szczypta zrozumienia, trzy garście słodyczy. Można dodać jeszcze: kilka promieni słońca, parę łez szczęścia, spokój domowy i śmiech dzieci.. Zmieszać to wszystko, w jedną wielką bryłę, która pomoże nam przetrwać wszystkie życiowe burze... ***************************************** ***************************************** Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów, które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic. ***************************************** ***************************************** Czas ucieka niczym przelewająca się przez ręce woda. Tyle chcemy zrobić, a czasu tak mało. Dlatego kochamy, nienawidzimy, Kłócimy się, godzimy Bo wiemy, że ten dzisiejszy dzień Może być tym ostatnim. Ciągle powtarzamy sobie słowa: "Carpe diem" - żyj chwilą, chwytaj dzień. Więc staramy się go łapać, Ale nie zawsze nam to wychodzi. Po kilku nieudanych próbach Rezygnujemy z dalszych. Boimy się kolejnego zawodu, Nie chcemy cierpieć, płakać. Jednak, mimo wszystko, ryzykujemy jeszcze raz... I udaje się! Złapaliśmy kolejny dzień. Dzięki temu jesteśmy szczęśliwi i wiemy, że nasze życie dzięki temu jest Jaśniejsze, piękniejsze, po prostu nasze! ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wiersze.bej.pl *****************************************

www.garnek.pl/starsza

***************************************** ***************************************** Wycinanka ze snów Ze złotej bibułki mój świat , codziennie jak dziecko wycinam Obłoki rozwiane na wiatr, dym z komina i płotek i sad Ten świat spod dziecinnych nożyczek owiany przez zapach i blask Pełen róż ,których już nie policzę , szczęśliwy świat i czas Co dzień ,co noc gdy smutek oczy ćmi Ze strzępków barwnych wycinam własne sny Ze złotej bibułki mój świat, nieważny, niezbędny jak kwiat Świat bez trosk dobry los, małe szczęście ta wycinanka snów Co dzień ,co noc... ....ta wycinanka snów. /S.Przybylska/ ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Dodaj do Kciuk.pl ***************************************** www.michalkiewicz.pl - strona autorska Stanisława Michalkiewicza ***************************************** Polecam 990px.pl *****************************************

Szukaj a może znajdziesz

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Statystyki

Odwiedziny: 3597224
Wpisy
  • liczba: 1552
  • komentarze: 8129
Galerie
  • liczba zdjęć: 256
  • komentarze: 113
Punkty konkursowe: 2799
Bloog istnieje od: 4254 dni

Miło mi będzie jak tu znowu wrócisz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Horoskop

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl

Lubisz , daj plusa