Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 038 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zostaw po sobie ślad.....będzie mi miło. “Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Zdjęcia w galeriach.


Park przy zamku w Linhartowie - Czechy

środa, 31 października 2012 16:18

 _DSC5270.JPG

 

 _DSC5120.JPG

 

 

_DSC5277.JPG

 

 

_DSC5274.JPG

 

Znowu to samo by skończyć notkę musiałam najpierw opublikować..............bo znowu była notka pusta czy wam tak samo się dzieje - bo pojąć tego nie mogę. W sobotę byłam na ostatniej wycieczce którą organizował MOK w Orzeszu i niestety pogoda nam nie dopisała padał cały dzień deszcz i to już z samego rana. Tym wszystkim uczestnikom , którym obiecałam , że opublikuję tu wszystko niestety muszą troszkę  poczekać nie dam rady więc będzie to wycieczka w odcinkach a już jakiś fragment jej jest na blogu ( Samo życie ). O zamku napiszę jak przyjdzie na niego kolej tym razem tylko zdjęcia z parku , który w tym deszczu zwiedziliśmy a to z tego powodu , że rośnie w nim strasznie stare drzewo.

 

 _DSC5283.JPG

 

 

_DSC5312.JPG

 

 

 _DSC5293.JPG

 

 

_DSC5300.JPG

 

 

_DSC5323.JPG

 

 

_DSC5305.JPG

 

 

Aparat trzeba było chować pod kurtkę bo kropiący deszcz nie pozwalał robić fot..........osłona została w domu i musiałam jakoś dać sobie radę . Trzeba było też uważać bo mokre liście były śliskie i nie trudno się na takich przewrócić - to by dopiero było. To drzewo w parku to dąb z końca XIII wieku nawet nie wiem czy ma imię bo przywlokłam się na samym znowu końcu i nie słyszałam przewodnika. Wiem tylko , że ma na dzień dzisiejszy 860 lat i 8 metrów w obwodzie - to znaczy że jak weźmiemy sznurek z jednej strony obejdziemy drzewo a druga osoba znowu będzie trzymała koniec  to będzie ten sznurek miał tyle metrów czyli osiem i taki jest obwód tego drzewa .........drzewo staruszek.

 

 _DSC5289.JPG

 

 

_DSC5281.JPG

 

 

 wwww.JPG

 

Park wyglądał w tej szacie kolorowych jesiennych liści przepięknie , oj gdyby nie ta pogoda to by człowiek pospacerował sobie po nim dłużej.

 

 _DSC5301.JPG

 

 

_DSC5275.JPG

 

 

_DSC5309.JPG

 

 

Alberchtice Czechy - wycieczka w deszczowy dzień.

Sztuka w Pałacu Linhartow - Czechy.

 

 

 _DSC5307.JPG

 

 

_DSC5284.JPG

 

 

_DSC5015.JPG

 

 9999.JPG

 

Pierwsze zajęcia foto w naszej nowej pracowni.

 

 

_DSC5321.JPG

 

 

ssss.JPG

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

MOJE PHOTOWALK REPORTARZOWO - 13.10 .2012 RYBNIK.

niedziela, 28 października 2012 10:53

 _DSC3801.JPG

 

 

page.jpg

 

 

 _DSC3808.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3825.JPG

 

 

Musiałam opublikować bez treści bo ciągle gdy chciałam coś napisać notka była pusta - już dwa razy ją kopiowałam. Chyba już niektórzy z was spotkali się z tą nazwą  FHOTOWALK - to impreza spacerowa pasjonatów fotografii organizowana w tym samym dniu na całym świecie. Ja z kilkoma osobami z tymi na górnej fotografii wzięliśmy udział w takim spacerze 13.października w Rybniku. Pierwszy plan zakładał Bielsko ale nie wszystkim pasowały popołudniowe godziny więc zdecydowaliśmy się w piątkę samochodem pojechać na godzinę 10.00 do Rybnika.

 

 

 _DSC3974.JPG

 

 

 page.jpg

 

 

 

_DSC3967.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3976.JPG

 

 

Kiedy dotarliśmy na miejsce spotkania na rynek przy fontannie stało już tam kilka osób wiadomo było że trzymając aparat w ręce przyszli na to samo spotkanie. Wszystkich uczestników było ponad trzydzieści osób i na samym początku zrobione było grupowe zdjęcie , które nam zrobił przypadkowy przechodzień - niestety nie jestem  w jego posiadaniu . Była wyznaczona trasa pleneru , która prowadziła przez rynek na targowisko potem w kierunku starego  szpitala " Sióstr Urszulanek ",przez dworzec PKP (na który nie dotarłam) potem plac autobusowy przy fontannach.  Po schodach pod  teatr , potem pod kościół i znowu w kierunku miasta a zakończenie było w małym lokaliku Art Cafe.

 

 

_DSC3946.JPG

 

 

page.jpg

 

 _DSC3955.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC3941.JPG

 

 

Cały plener wraz z końcowym jego zakończeniem trwał 3,5 godziny. Szłam zawsze na prawie samym końcu , sapiąc , dysząc ale szłam, ręka się trzęsła przy robieniu fot  - ciężko mi było nieraz to troszkę pomagały mi wziewy doustne na moją astmę. To graffiti w opuszczonych magazynach gdzieś za targowiskiem było super .....baletnica i nasz Ojciec Święty najbardziej przypadły mi do gustu. Popełniłam też idąc dalej straszną gafę chcąc nadążyć za grupą przeszłam przez ulicę przy Urszulankach jako dwuśladowy pojazd. Zorientowałam się dopiero jak niektórzy zaczęli to komentować ......przecież  roweru nie miałam ........... a pasy były troszkę dalej z prawej strony - no cóż skróciłam sobie o parę metrów drogę.

 

 

 _DSC4018.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC4048.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC4070.JPG

 

 

Mam sentyment do tego miasta ,lata wstecz tam mieszkałam w sumie dalej mam tam mieszkanie w którym teraz mieszka sam syn.Więc byłam tamte czasy często w tych miejscach z tą różnicą że w tedy bez aparatu. Dzisiaj rzadkim jestem tam gościem z racji tego że od kilku lat już nie prowadzę samochodu więc każda kolejna wizyta to masę wspomnień.

 

 

 _DSC4098.JPG

 

 

 page.jpg

 

 

 

_DSC4109.JPG

 

 

page.jpg

 

 

_DSC4115.JPG

 


 

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 


Podziel się

komentarze (6) | dodaj komentarz

Jesień wszystkie kolory ze sobą niesie.

wtorek, 23 października 2012 23:00

DSC02982.JPG 

 

 page.jpg

 

 

 DSC02991.JPG

 

 

Najpiękniejsza jesień jest chyba zawsze w górach przynajmniej mnie się tak wydaje bo do dzisiaj pamiętam te piękne kolory , złote liście i piękne jesienne widoki , których się tak łatwo nie zapomina. U nas jesień jest w tym roku taka sobie nie mieni się kolorami tęczy przewodnim kolorem jest tylko żółty, brąz  i odcienie czerwieni  a może ja przegapiłam ją bo tak rzadko gdzieś wyjeżdżałam ostatnio. Moja jesień pochodzi z Jaśkowickiego lasu - chodząc na grzyby utrwaliłam kilka ujęć chociaż ostatnio gdy byłam w lesie w innej okolicy też były piękne barwy na drzewach - ale niestety mając ze sobą aparat nie mogłam zrobić ani jednego zdjęcia. Chyba się domyślacie dlaczego ................bo skleroza niestety w tym wieku to już choroba - znowu zapomniałam karty do aparatu włożyć , tyle dobrze że nikt nie słyszał tego mojego przeklinania , myślałam że mnie znowu coś trafi w tym lesie. Tym razem do domu było za daleko i nikt by mi jej tym razem nie dostarczył. Jutro jadę do Częstochowy i mam tylko iskierkę nadziei że nie będzie padać bo był by to czwarty wyjazd z deszczem.............trzymajcie kciuki za pogodę i dobrej nocki życzę zostawiając wam jesień z samego pępka świata jakim są Jaśkowice.

 

 

 DSC02997.JPG

 

 

 DSC02878.JPG

 

 

 DSC02944.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC02879.JPG

 

 

Jesień pozostanie naszą porą roku. Zamglone słońce chłodne poranne rosy nici babiego lata złota melancholia krajobrazu zasuszone liście i kwiaty. Owoce dzikiej róży czerwone jak usta uśmiechniętej jesieni. Pachnący las z prześwitami słonecznych promieni. Jesienny wiatr niesie chłód nam przyniósł miłość płomień serc i ogniska. Jesienią jesteś tak blisko. I choć każda jesień jest inna ty się nie zmieniasz . Jesień pozostanie naszą porą roku i co roku będzie do nas wracać na jawie i w cudownych wspomnieniach.

Nasza Jesień - napisała ......Zofia Kobylecka

 

 

 DSC02900.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC02989.JPG

 

Najpiękniejszy wiersz o jesieni

Ktoś mnie nauczył łapać rymy które jesienią w kształtach liści
lub w srebrze bladej pajęczyny fruną do wiersza co się przyśni
ktoś mi pozwolił chwytać słowa które jak jabłka się czerwienią
i nawet nocą je rozpoznam sny najpiękniejsze są jesienią
ktoś stworzył nuty do tej pieśni melodię wyjął wiatr z kieszeni
więc nim zaśpiewasz niech się przyśni wiersz najpiękniejszy o jesieni.
Kruszewski Stanisław

 

 

 DSC03010.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC02993.JPG

 

 

 

 

GARNEK.PL            YOUTUBE          FACEBOOK.M          SAMO ŻYCIE           SLAJDZIK

 


Podziel się

komentarze (10) | dodaj komentarz

Kościółek pod wezwaniem św. Anny w Annaberg - Austria.

sobota, 20 października 2012 0:15

 DSC09796.JPG

 

 

 DSC09814.JPG

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Ries

http://parafiapruszcz.x.pl/czytelnia/annajoachim.html

http://www.encyklo.pl/index.php5?title=%C5%9Aw._Anna

 

 DSC09818.JPG

 

 

page.jpg

 

 

DSC09822.JPG

 

 

DSC09828.JPG

 

 

 DSC09823.JPG

 

Dzisiaj już nawet nie pamiętam dokładnie wnętrza tego małego kościółka , który odwiedziliśmy na dwa kwadranse po drodze do Mariazell .....ale pozostały na szybko zrobione zdjęcia - więc można sobie znowu powspominać i przypomnieć wnętrze. A w szczególności ten piękny widok na dolinę Annaberg z samej góry , który zobaczyliśmy zaraz po wyjściu z autokaru. Kościół ten w Annaberg to miejsce  gdzie jeszcze za dawnych czasów pątnicy i wszystkie pielgrzymki zmierzały do tego miejsca i się tu zatrzymywały by sławić i czcić figurę św. Anny z Maryją i Jezusem po drodze kiedy pielgrzymowali  do Mariazell. W tym też to kościółku niemiecki matematyk Adam Ries w 1525 r. zawarł związek małżeński z córką Andreasa Leubera. Szukając informacji na ten temat nic nigdzie nie znalazł am a przecież jest to przystanek nieraz niejednej wycieczki , które zmierzają do sanktuarium. A  pan Tomek , który był przewodnikiem obiecał dosłać kilka zdań pocztą - niestety do tej pory milczy. Jak coś się dowiem lub znajdę wstawię.

 

 DSC09819.JPG

 

 

DSC09807.JPG

 

 

DSC09809.JPG

 

 

 

Kościół w Annaberg powstał z inicjatywy cystersów do których te tereny należały od samego początku XIII wieku. Najpierw w 1217 roku była tutaj kaplica obsługująca pielgrzymów udających się do Mariazell. W 1380 roku dopiero utworzono samodzielną parafię. W późniejszym czasie kaplicę rozbudowano i odbudowywano po zniszczeniach wojny 30 letniej. W 1660 roku cesarz podarował rzeźbę św.Anny ,która jest czczona do dnia dzisiejszego. W kościele znajduje się barokowe wyposażenie : ołtarz główny z 1686 roku oraz ambona z 1700 roku i organy z 1753 roku. Wieża kościoła też jest barokowa i pochodzi z 1753 roku - ma 32,5 metra wysokości.

 

DSC09863.JPG

 

 

DSC09864.JPG

 

 

DSC09841.JPG

 


DSC09867.JPG

 

ALBUM ZDJĘCIOWY Z KOŚCIÓŁKA NA ANNABERGU.

 

 

DSC09871.JPG

 

 

DSC09790.JPG

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK FB.SKARBY

 Podziel się

komentarze (9) | dodaj komentarz

Reportaż z I Parkowego Pleneru Fotograficznego w Ornontowicach...

niedziela, 14 października 2012 0:19

_DSC1841.JPG 

 

_DSC1847.JPG

 

 _DSC1903.JPG

 

page.jpg

 

_DSC1899.JPG

 

ARTeria - Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach.

 

Do jutra mam wysłać 10 zdjęć na adres Arterii w Ornontowicach z I Parkowego Pleneru Fotograficznego w którym ponad miesiąc temu wraz z trzema innymi dziewczynami z naszej grupy fotograficznej EF brałam udział. I jak tu się zdecydować i wybrać te najładniejsze kadry jak narobiłam od groma i ciut  fot  , które mnie się podobają osobiście bo są unikalne , każde z nich to zatrzymana w tym dniu chwila w plenerze .Ale chyba dopiero jutro tak na spokojnie je przejrzę i na coś z pewnością się zdecyduję. Grupa fotografów z Ornontowic działająca przy Arterii jest świetnym organizatorem takich plenerów a wiem to z własnego doświadczenia bo już miałam przyjemność uczestniczyć wraz z nimi gdy organizowali plener tegoroczny wiosną w Krakowie - tylko pogoda nam troszkę w ten czas nie dopisała.Ale w parku w ten dzień nie było deszczu , pogoda się wyklarowała i było troszkę słonka. Dziewczyny które były naszymi modelami były po prostu świetne........no i stroje też były super. Na następny plener do Opola już się zgłaszam ......

 

_DSC1930.JPG

 

_DSC1945.JPG

 

page.jpg

 

_DSC1966.JPG

 

Ciekawskich zapraszam do przejrzenia albumu z tego pleneru. A teraz muszę znowu troszkę ponarzekać .....WP obiecywało , że problemy się skończą ale pytam się kiedy. Znowu miałam kłopoty , zdjęcia do notki wkleiłam i zostały zapisane ale  chcąc napisać tekst gdy otworzyłam wpis była pustka no i dałam sobie dwa dni temu spokój. Wczoraj się napociłam przez ponad godzinę wszystko wyszło ładnie - pięknie bez problemowo z tym że zapomniałam wkleić albumu zdjęciowego a kiedy znowu otworzyłam wpis to znowu nic nie było. Ale cały wpis wisiał na blogu były zdjęcia i notka tylko opublikować znowu nie szło. Nerwy można było stracić więc dałam sobie spokój. Dzisiaj dopisałam jeszcze kilka zdań i zamiast opublikować musiałam przycisnąć usuń bo kiedy zrobiłam podgląd miałam tylko poprzednią notkę. Własnym oczom nie mogłam uwierzyć...........to trzeba mieć pecha i znowu na nowo. Może przyczyną były moje oczy bo przez ostatni tydzień miałam zapalenie spojówek , ślepia czerwone były jak rak i się potwornie łzawiły ale dzisiaj już dużo lepiej a wizyta u okulisty dopiero 7 listopada....................zakrapiam oczy kilka razy dziennie.

 

 _DSC2043.JPG

 

 _DSC2090.JPG

 

_DSC2104.JPG

 

page.jpg

 

_DSC2112.JPG

 

https://picasaweb.google.com/113910629355535646822/IParkowyPlenerFotograficznyWOrnontowicach?authuser=0&feat=directlink

 

 

Ale wczoraj na plenerze w Rybniku znowu je chyba przesiliłam bo znowu były mokre. Mieliśmy pojechać do do Bielska ale wybraliśmy Rybnik bo było bliżej i łatwiejszy był dojazd -  Worldwide Photowalk to już 5 spacer fotografów amatorów i profesjonalistów na całym świecie . W tym samym dniu ludzie którzy kochają fotografię w różnych miejscach - miastach na świecie  - spacerują i robią rożnego rodzaju ujęcia..........z pewnością każdy uczestnik takiego spaceru zachowa miłe wspomnienia . Ja Rybnik znam nie powiem że bardzo dobrze ale bardziej byłabym ucieszona i zadowolona gdybym pojechała do Bielska. W Rybniku  mieszkałam  sporo czasu i nieraz wracam na stare śmieci jak ja to nieraz mówię. Tak się zastanawiam czy to czasem nie przyczyna tych leśnych spacerów na grzyby do lasu bo dolegliwość od tego czasu się zaczęła - a że jestem alergiczką może  czegoś dotknęłam co nie powinnam była w lesie dotykać , może potem potarłam oczy - sama nie wiem - jakaś przyczyna z pewnością musi być.

 

 _DSC2125.JPG

 

 

_DSC2138.JPG

 

DSC_0107.JPG

 

DSC02521.JPG

 

https://www.youtube.com/watch?v=DDMytGoAbuw&spfreload=10

 


GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY

 

 


Podziel się

komentarze (7) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


środa, 22 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  3 597 203  

Czas ucieka dzień po dniu

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Zobacz co tu jest

O moim bloogu

Wszystko w jednym miejscu - nie oczom dla krytyki lecz sercu dla wspomnień.

O mnie

Starsza .......
Maria Wacławek
mariaokmar@wp.pl
Skype: MariaOkmar
gg: 6673264
    Orzesze
Mój foto blog o mojej miejscowości oraz okolicy i nie tylko o niej. Uwielbiam poznawać nowe miejsca na Ziemi, nowych ludzi, zwierzęta,rośliny i kocham kwiaty - potrafię cieszyć się każda chwilą swojego życia. To blog o moich wycieczkach , wyjazdach , spotkaniach o codziennym niezbyt ciekawym życiu a zdjęcia po prostu z życia wzięte i są mojego autorstwa . Bliższy jest Świat memu światu przy pomocy migawki aparatu. Pół wieku minęło i jeszcze troszkę, kocham moich wnuków - no i małą wnusie. Artystka Ciebie kocham też chociaż jesteś tak daleko od domu.

***************************************** ************************** Blog DKF Orzesze ************************************** ************************************** PustaMiska - akcja charytatywna ***************************************** free counters
Free counters
Facebook
Darmowe liczniki

Ulubione strony

Albumy blogowe .

BLOGI ROKU

Blogi które odwiedzam

Fotografia

Muzyka

Przepisy - kuchnia

Turystyka

Ulubione strony

Zaglądam czasami

Zamki...

***************************************** Radio ***************************************** TYLKO NAJLEPSZE BLOGI *****************************************
***************************************** ***************************************** Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne,co się własną upajają wonią: Przed żywszym blaskiem jeszcze w cień się chronią i wierzą jeszcze w swe trwanie niezmienne.Po nich,ach!inne stubarwne, płomienie,znów zakwitają i za słońcem gonią:Wiedzą, że zwiędną, więc czasu nie trwonią i gaszą tylko pragnienia codzienne. ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wołaj aż ktoś usłyszy ...Wołaj na przekór ciszy...Wołaj w świat skuty mrokiem, aż się otworzą źrenice okien...Wołaj, zaufaj sobie ...Wołaj, aż ktoś odpowie...Wołaj do śpiących ludzi, aż między nimi człowieka zbudzisz... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Ile razem dróg przebytych ile ścieżek przedeptanych ile deszczów, ile śniegów wiszących nad latarniami.Ile listków, ile rozstań ciężkich godzin w miastach wielu i znów upór, żeby powstać i znów iść i dojść do celu.Ile w trudzie nieustannym wspólnych zmartwień , wspólnych dążeń ile chlebów rozkrajanych pocałunków ? schodków ? książek ? oczy twe jak piękne świece a w sercu źródło promienia więc ja chciałbym twoje serce ocalić od zapomnienia .U twych ramion płaszcz powisa krzykliwy, z leśnego ptactwa długi przez cały korytarz przez podwórze , aż gdzie gwiazda Wenus a tyś lot i górność chmur blask wody i kamienia chciałbym oczu twoich chmurność ocalić od zapomnienia . ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Miej nadzieję ona pomaga W niej jest siła i odwaga W niej jest szczęście czar radości Jeśli chcesz u Ciebie zagości Z nią łatwiej żyć Myśl pełną wspomnień szybciej zmyć Bo ona wypełnia drogę marzeń Ludzkich pragnień i wszystkich zdarzeń I jak chcesz zostanie już z Tobą Będzie Twych myśli drugą połową ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Przepis na miłość jest bardzo prosty: dwie łyżki dobroci, szczypta zrozumienia, trzy garście słodyczy. Można dodać jeszcze: kilka promieni słońca, parę łez szczęścia, spokój domowy i śmiech dzieci.. Zmieszać to wszystko, w jedną wielką bryłę, która pomoże nam przetrwać wszystkie życiowe burze... ***************************************** ***************************************** Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów, które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic. ***************************************** ***************************************** Czas ucieka niczym przelewająca się przez ręce woda. Tyle chcemy zrobić, a czasu tak mało. Dlatego kochamy, nienawidzimy, Kłócimy się, godzimy Bo wiemy, że ten dzisiejszy dzień Może być tym ostatnim. Ciągle powtarzamy sobie słowa: "Carpe diem" - żyj chwilą, chwytaj dzień. Więc staramy się go łapać, Ale nie zawsze nam to wychodzi. Po kilku nieudanych próbach Rezygnujemy z dalszych. Boimy się kolejnego zawodu, Nie chcemy cierpieć, płakać. Jednak, mimo wszystko, ryzykujemy jeszcze raz... I udaje się! Złapaliśmy kolejny dzień. Dzięki temu jesteśmy szczęśliwi i wiemy, że nasze życie dzięki temu jest Jaśniejsze, piękniejsze, po prostu nasze! ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy... ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us ***************************************** Wiersze.bej.pl *****************************************

www.garnek.pl/starsza

***************************************** ***************************************** Wycinanka ze snów Ze złotej bibułki mój świat , codziennie jak dziecko wycinam Obłoki rozwiane na wiatr, dym z komina i płotek i sad Ten świat spod dziecinnych nożyczek owiany przez zapach i blask Pełen róż ,których już nie policzę , szczęśliwy świat i czas Co dzień ,co noc gdy smutek oczy ćmi Ze strzępków barwnych wycinam własne sny Ze złotej bibułki mój świat, nieważny, niezbędny jak kwiat Świat bez trosk dobry los, małe szczęście ta wycinanka snów Co dzień ,co noc... ....ta wycinanka snów. /S.Przybylska/ ***************************************** Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Dodaj do Kciuk.pl ***************************************** www.michalkiewicz.pl - strona autorska Stanisława Michalkiewicza ***************************************** Polecam 990px.pl *****************************************

Szukaj a może znajdziesz

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Statystyki

Odwiedziny: 3597203
Wpisy
  • liczba: 1552
  • komentarze: 8129
Galerie
  • liczba zdjęć: 256
  • komentarze: 113
Punkty konkursowe: 2799
Bloog istnieje od: 4254 dni

Miło mi będzie jak tu znowu wrócisz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Horoskop

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl

Lubisz , daj plusa